Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Latvijas Banka INDEXO Bankas valdē apstiprina Ivitu Asari
Emitents Indexo, IPAS (875500AT8JI5HU41AY20)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-07-04 16:03:27
Versijas komentārs
Teksts

Latvijas Banka ir apstiprinājusi un Uzņēmumu Reģistrs šī gada 3. jūlijā INDEXO Bankas valdes locekles amatā ir reģistrējis līdzšinējo bankas padomes locekli Ivitu Asari, kas uzņemsies bankas finanšu vadītājas lomu.  

Pievienojoties INDEXO Bankas valdei, Ivita Asare ir atstājusi savu līdzšinējo amatu INDEXO Bankas un IPAS Indexo padomē. Šai vakancei tiek meklēts profesionālis ar pieredzi banku sektorā, finansēs un labas pārvaldības jautājumos.  

Ivitai Asarei ir vairāk nekā divdesmit gadu pieredze dažādos ar finanšu pārvaldību saistītos amatos banku nozarē. Laikā no 2001. gada līdz 2019. gadam viņa vadīja dažādas finanšu, uzraudzības  un biznesa plānošanas jomas Nordea bankas Latvijas filiālē un vēlāk arī Luminor bankas grupā. No 2017. gada Ivita Asare bija arī Luminor bankas Latvijā valdes locekle. I. Asare uzņēmējdarbības izglītību ir guvusi gan Rīgas Ekonomikas augstskolā, gan RTU Biznesa institūtā. I. Asarei INDEXO Bankas projekts ir labi zināms, jo kopā ar INDEXO dibinātājiem viņa iesāka darbu pie jaunās bankas izveides jau 2019. gadā. Papildu darbam finanšu nozarē, I. Asare trīs gadus nostrādāja par skolotāju Dobeles Valsts ģimnāzijā, kur jauniešiem mācīja uzņēmējdarbību un ekonomiku.  

Ivita Asare vienlaicīgi saglabās savu amatu Indexo Atklātais Pensiju Fonds AS padomē. I. Asarei pieder 900 IPAS Indexo akcijas. 

 
Par INDEXO  

INDEXO ir Latvijas Bankas licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kas Latvijā piedāvā mūsdienīgus 2. un 3. pensiju līmeņa plānus. INDEXO ir visstraujāk augošais pensiju pārvaldītājs Baltijā pēc klientu skaita ar vairāk nekā 134 tūkstošiem klientu un vairāk nekā 1,15 miljardiem eiro pārvaldībā un Nasdaq Riga biržā kotēts uzņēmums ar gandrīz 6 000 akcionāriem. 

INDEXO Grupā ietilpstošā INDEXO Banka ir ieguvusi licenci kredītiestādes darbībai un plāno uzsākt finanšu pakalpojumu sniegšanu šī gada vasarā. INDEXO cīnās par labāku finanšu vidi Latvijā, un mūsu mērķis ir kļūt par finanšu pakalpojumu grupu, kas stiprina Latvijas iedzīvotāju labklājību, nodrošinot mūsdienīgus, personalizētus pakalpojumus. Papildu informācija pieejama www.indexo.lv. 

 

Kontaktinformācija: 

Ieva Bauma 

INDEXO mārketinga un komunikācijas vadītāja 

E: ieva.bauma@indexo.lv 

T:+ 371 28 636 789 

Pielikumi