Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
INDEXO Bankas vadības komandai pievienojas Ivita Asare, kas vadīs bankas finanšu jomu
Emitents Indexo, IPAS (875500AT8JI5HU41AY20)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-05-31 08:30:20
Versijas komentārs
Teksts

No 3. jūnija INDEXO Bankas vadības komandai kā finanšu jomas vadītāja pievienosies bankas padomes locekle Ivita Asare. Savukārt, līdzšinējā bankas valdes locekle Tīna Kukka, kas vadīja licencēšanas projektu un finanšu jomu, savu amatu atstās. Paredzēts, ka pēc saskaņojuma saņemšanas no Latvijas Bankas, Ivita Asare tiks iecelta INDEXO Bankas valdē un būs atbildīga par bankas finanšu jomas vadību.

Ivitai Asarei ir vairāk nekā divdesmit gadu pieredze dažādos ar finanšu pārvaldību saistītos amatos banku nozarē. Laikā no 2001. gada līdz 2019. gadam viņa vadīja dažādas finanšu, uzraudzības  un biznesa plānošanas jomas Nordea bankas Latvijas filiālē un vēlāk arī Luminor bankas grupā. No 2017. gada Ivita Asare bija arī Luminor bankas Latvijā valdes locekle. I. Asare uzņēmējdarbības izglītību ir guvusi gan Rīgas Ekonomikas augstskolā, gan RTU Biznesa institūtā. I. Asarei INDEXO Bankas projekts ir labi zināms, jo kopā ar INDEXO dibinātājiem viņa iesāka darbu pie jaunās bankas izveides jau 2019. gadā. Papildu darbam finanšu nozarē, I. Asare trīs gadus nostrādāja par skolotāju Dobeles Valsts ģimnāzijā, kur jauniešiem mācīja uzņēmējdarbību un ekonomiku. 

“Mēs esam izveidojuši spēcīgu profesionāļu komandu, kas šobrīd koncentrējas uz jaunās bankas darbības veiksmīgu uzsākšanu un ienākšanu Latvijas tirgū. Ivita Asare jaunajai bankai dos vērtīgu, gadiem uzkrātu, pieredzi no finanšu pārvaldības darba Latvijas banku sektorā dažādos virzienos. Līdztekus es vēlos pateikties Tīnai Kukkai par ieguldījumu veiksmīgi pabeigtajā bankas licencēšanas procesā, un novēlām izdošanos viņas turpmākajās profesionālajās gaitās,” saka Valdis Siksnis, viens no INDEXO dibinātājiem un jaunās INDEXO Bankas valdes priekšsēdētājs.

“Esmu gandarīta par iespēju strādāt pie jaunās INDEXO Bankas izveides un tās licences saņemšanas – tas bija unikāls process, kas Latvijā pēc pievienošanās Eirozonai tika īstenots pirmo reizi. Šis darba cēliens ir veiksmīgi noslēgts un šobrīd personīgu apstākļu dēļ esmu nolēmusi samazināt savu profesionālā darba slodzi,” saka Tīna Kukka, līdzšinējā INDEXO Bankas valdes locekle.   

Pievienojoties INDEXO Bankas vadības komandai, Ivita Asare atstās savu līdzšinējo amatu INDEXO Bankas padomē un šai vakancei īsā laikā tiks meklēts profesionālis ar pieredzi banku sektorā, finansēs un labas pārvaldības jautājumos. Jaunais bankas padomes loceklis tiks virzīts saskaņošanai ar Latvijas Banku un paredzams, ka bankas padome būs pilnībā nokomplektēta līdz bankas darbības uzsākšanai. I. Asare atstās arī amatu pensiju pārvaldes uzņēmuma IPAS INDEXO padomē un šeit jauns padomes loceklis tiks iecelts nākamajā IPAS INDEXO akcionāru sapulcē.


   

Par INDEXO

INDEXO ir Latvijas Bankas licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kas Latvijā piedāvā mūsdienīgus 2. un 3. pensiju līmeņa plānus. INDEXO ir visstraujāk augošais pensiju pārvaldītājs Baltijā pēc klientu skaita ar vairāk nekā 133 tūkstošiem klientu un vairāk nekā 1,09 miljardiem eiro pārvaldībā un Nasdaq Riga biržā kotēts uzņēmums ar gandrīz 6 000 akcionāriem.  

INDEXO Grupā ietilpstošā INDEXO Banka ir ieguvusi licenci kredītiestādes darbībai un plāno uzsākt finanšu pakalpojumu sniegšanu šī gada vasarā. INDEXO cīnās par labāku finanšu vidi Latvijā, un mūsu mērķis ir kļūt par finanšu pakalpojumu grupu, kas stiprina Latvijas iedzīvotāju labklājību, nodrošinot mūsdienīgus, personalizētus pakalpojumus. Papildu informācija pieejama www.indexo.lv. 
 

         Kontaktinformācija:
         Ieva Bauma
         INDEXO Mārketinga un komunikācijas vadītāja
         E: ieva.bauma@indexo.lv
         T:+ 371 28 636 789

Pielikumi