Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS Grenardi Group stiprina vadības komandu
Emitents Grenardi Group AS (9845008F599B95980934)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-05-30 14:09:19
Versijas komentārs
Teksts

Stiprinot vadības komandu, AS Grenardi Group (mātesuzņēmums GRENARDI un GIVEN juvelierizstrādājumu tīklam) un SIA GIVEN Latvia valdes priekšsēdētāja amatu turpmāk ieņems uzņēmuma dibinātājs un līdzīpašnieks Ainārs Spriņģis, kurš līdz šim bija uzņēmuma padomes priekšsēdētājs un piedalījies visos uzņēmumam būtiskos attīstības posmos. Savukārt AS Grenardi Group izpilddirektora amatu ieņem Mišels Zavadskis. Līdzšinējais AS Grenardi Group valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors Ģirts Rudzītis atstāj amatu.

Līdz ar A.Spriņģa iecelšanu par AS Grenardi Group valdes priekšsēdētāju, viņa vietu padomes priekšsēdētāja amatā turpmāk ieņem Grupas kreatīvā direktore un līdzīpašniece Alīna Spriņģe.

Izmaiņas uzņēmumu vadībā ir iesniegtas reģistrācijai Uzņēmumu reģistrā.

AS Grenardi Group izaugsmes stratēģija ir veicinājusi līdera pozīciju nostiprināšanos Baltijā. 2024. gada 8. maijā AS Grenardi Group obligācijas sāka veiksmīgi kotēt Nasdaq Riga Baltijas regulētā tirgus obligāciju sarakstā. Pateicoties pārdomātajam konceptam, kas radīts tepat Latvijā, AS Grenardi Group ir veiksmīgi izdevies sevi pieteikt Lietuvas un Igaunijas noieta tirgos, atverot veikalus lielāko pilsētu tirdzniecības centros.

“Līdz ar trešo obligāciju emisiju, Grenardi Group ir uzņēmusi apgriezienus, un plāno turpināt stiprināt savas pozīcijas Baltijas reģionā, ka arī ārpus tā. Tāpēc šis ir loģisks solis, līdzīgi kā 2018. gadā, kad izveidojām GIVEN zīmolu, pievienoties uzņēmuma operacionālajai vadībai, lai pāršķirtu jaunu nodaļu Grenardi Group veiksmes stāstā,” saka Ainārs Spriņģis, AS Grenardi Group un GIVEN Latvia valdes priekšsēdētājs.

Paldies Ģirtam Rudzītim un komandai par paveikto AS Grenardi Group izaugsmē un radīto pamatu spēcīgai tālākai izaugsmei,”  uzsver A. Spriņģis.

Lai turpinātu GRENARDI un GIVEN izaugsmi, AS Grenardi Group ir izvēlējusies jaunu izpilddirektoru Mišelu Zavadski. Viņam ir ievērojama profesionālā pieredze pārmaiņu vadībā, pārdošanā un e-komercijā, kā arī uzņēmuma produktu virzīšanā starptautiskos tirgos. Pirms šī amata ieņemšanas no 2014. līdz 2021. gadam M. Zavadskis bija Storent Group pārdošanas un klientu servisa vadītājs, savukārt kopš 2021. gada tiešsaistes tehnikas nomas platformas PreferRent izpilddirektors un pārdošanas vadītājs Baltijā un Polijā.

2023. gads uzņēmumam pagāja izaugsmes zīmē, turpinot izaugsmi Baltijā. Auditētie konsolidētie finanšu rezultāti liecina, ka AS Grenardi Group neto apgrozījums 2023. gadā sasniedza 18 miljonus eiro, kas ir par 40% vairāk nekā 2022. gadā. Apgrozījuma pieaugumu veicināja mazumtirdzniecības tīkla paplašināšanās, pārdošanas apjoma pieaugums esošajā veikalu tīklā un GRENARDI iegāde.

AS Grenardi Group valdē darbu turpina – Ainārs Spriņģis, Līga Emma Gulbe un Marta Andersone.

AS Grenardi Group padomē darbu turpina – Alīna Spriņģe, Māris Keišs un Alberts Pole.

Par AS Grenardi Group:

AS Grenardi Group ir GIVEN un GRENARDI mātesuzņēmums Baltijā. Uz 2024.gada pirmā ceturkšņa beigām AS Grenardi Group ir 84 veikali – no tiem 77 ir GIVEN un 7 GRENARDI zīmola veikali. Grupai ir pieci interneta veikali: www.given.lv, www.given.ee, www.given.lt, www.grenardi.lv un www.grenardi.ee.

GIVEN ir juvelierizstrādājumu zīmols, kas simbolizē prieku, skaistumu, mīlestību, radošumu un ilgtspēju, paužot to savās rotaslietās ar dizainu, unikālām zīmolu kolekcijām un rūpīgi pārdomātām detaļām, padarot tās pieejamas ikvienam juvelierizstrādājumu cienītājam.

GRENARDI jau vairāk nekā 20 gadus ir vadošais luksusa juvelierizstrādājumu mazumtirdzniecības tīkls Latvijā un Igaunijā. GRENARDI piedāvā plašu pasaulē atzītu luksusa juvelierizstrādājumu zīmolu un izsmalcinātu privāto kolekciju sortimentu.

Dāvis Cēderštrēms
Finanšu vadītāja vietnieks
info@grenardi.group
Tel.+371 67796000

Pielikumi