Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
INDEXO Banku vadīs Valdis Siksnis, INDEXO pensiju pārvaldes uzņēmumu – Henriks Karmo
Emitents Indexo, IPAS (875500AT8JI5HU41AY20)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-05-27 16:03:25
Versijas komentārs
Teksts

Ņemot vērā, ka pensiju pārvaldes uzņēmuma IPAS INDEXO meitas sabiedrība INDEXO Banka ir saņēmusi kredītiestādes licenci, un jaunās bankas komanda aktīvi strādā, lai uzsāktu darbību šī gada vasarā, INDEXO uzņēmumos ir īstenotas vairākas valdes izmaiņas. Proti, INDEXO Banku vadīs Valdis Siksnis, kas attiecīgi pamet IPAS INDEXO pensiju pārvaldes uzņēmuma valdi. Savukārt, IPAS INDEXO pensiju pārvaldes uzņēmuma valdes priekšsēdētājs turpmāk būs Henriks Karmo, kas līdz šim bija valdes loceklis. Gan V. Siksnis, gan H. Karmo ir INDEXO dibinātāji. 

Līdz ar Valdi Siksni, IPAS INDEXO pensiju pārvaldes uzņēmuma valdi atstāj arī Ieva Bauma, kas tāpat kā V. Siksnis turpmāk koncentrēsies darbam INDEXO Bankas valdē. I. Bauma, līdzīgi kā līdz šim, būs atbildīga par jaunās bankas mārketingu un komunikāciju, kā arī INDEXO investoru attiecībām. 

IPAS INDEXO, jeb pensiju pārvaldes uzņēmuma valdē turpmāk strādās arī INDEXO līdzekļu pārvaldnieks Artūrs Roze un INDEXO juridiskās daļas vadītāja Marija Černoštana. A. Roze ir ilggadējs INDEXO pensiju pārvaldes uzņēmuma finanšu jomas vadītājs, bet M. Černoštanai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze vienā no lielākajām Baltijas bankām.   

Šādas pārmaiņas tiek veiktas, lai INDEXO abu galveno darbības virzienu – pensiju pārvaldes un jaunās bankas izveides – pārvaldību padarītu maksimāli skaidru un efektīvu, kurā vadības komandas velta nedalītu uzmanību savai darbībai jomai. INDEXO joprojām strādās kā vienota komanda ar mērķi uzlabot Latvijas finanšu vidi un izveidot veiksmīgu vietēju finanšu pakalpojumu grupu,” stāsta Henriks Karmo, viens no INDEXO dibinātājiem un jaunais IPAS INDEXO valdes priekšsēdētājs.  

Izmaiņas uzņēmumu vadībā ir saskaņotas ar Latvijas Banku un tiks iesniegtas reģistrācijai Uzņēmumu reģistrā. 

 
 
Par INDEXO 

INDEXO ir Latvijas Bankas licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kas Latvijā piedāvā mūsdienīgus 2. un 3. pensiju līmeņa plānus. INDEXO ir visstraujāk augošais pensiju pārvaldītājs Baltijā pēc klientu skaita ar vairāk nekā 133 tūkstošiem klientu un vairāk nekā 1,1 miljardiem eiro pārvaldībā un Nasdaq Riga biržā kotēts uzņēmums ar gandrīz 6 000 akcionāriem.  

INDEXO Grupā ietilpstošā INDEXO Banka ir ieguvusi licenci kredītiestādes darbībai un plāno uzsākt finanšu pakalpojumu sniegšanu šī gada vasarā. INDEXO cīnās par labāku finanšu vidi Latvijā, un mūsu mērķis ir kļūt par finanšu pakalpojumu grupu, kas stiprina Latvijas iedzīvotāju labklājību, nodrošinot mūsdienīgus, personalizētus pakalpojumus. Papildu informācija pieejama www.indexo.lv. 
 

Kontaktinformācija: 

Ieva Bauma 

INDEXO Investoru attiecību vadītāja 

E: ieva.bauma@indexo.lv 

T:+ 371 28 636 789 

Pielikumi