Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Par bankas Citadele valdes priekšsēdētāju iecelta Rūta Ežerskiene
Emitents Citadele banka, AS (2138009Y59EAR7H1UO97)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-05-20 15:37:17
Versijas komentārs
Teksts

banka Citadele ar lepnumu ziņo par Rūtas Ežerskienes iecelšanu bankas valdes priekšsēdētājas amatā, pēc regulatora apstiprinājuma saņemšanas. Šobrīd, ieņemot valdes locekles amatu Privātpersonu apkalpošanas jautājumos, Rūtas Ežerskienes paaugstināšana par valdes priekšsēdētāju atspoguļo viņas spēcīgās vadības prasmes un zināšanas finanšu sektorā.

Ņemot vērā līdzšinējo karjeru, ko raksturo ievērojami sasniegumi vadošos amatos finanšu un apdrošināšanas nozarē, Rūtai Ežerskienei piemīt visas nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai vadītu  bankas Citadele stratēģisko virzību un veicinātu izaugsmes iniciatīvas Baltijas reģionā. Plašā pieredze stratēģiskās plānošanas, privātpersonu apkalpošanas un uz klientu orientētu risinājumu jomā viņu pozicionē kā ideālu kandidāti, lai vadītu banku tās nākamajā attīstības posmā.

Līdz ar Rūtas Ežerskienes iecelšanu par valdes priekšsēdētāju, banka Citadele ar prieku informē arī par Jeana Yves Hochera pievienošanos bankai un iecelšanu par valdes vecāko padomnieku. Jeana Yves Hochera plašā profesionālā pieredze starptautiskajā  banku jomā papildinās Rūtas Ežerskienes vīziju, tādējādi vēl vairāk stiprinot bankas vadības komandu.

Rūta Ežerskiene pārņem Johana Åkerbloma iesākto darbu, kuram ir bijusi izšķiroša loma bankas Citadele panākumu veicināšanā Baltijā. “Mēs izsakām pateicību Johanam Åkerblomam. Viņa vadībā banka Citadele ir sasniegusi nozīmīgus pavērsienus un nostiprinājusi savas pozīcijas kā uzticama finanšu institūcija reģionā”.

Citadelei raugoties nākotnē, Rūtas Ežerskienes iecelšana apliecina bankas apņemšanos saglabāt spēcīgu līderību un nodrošināt ilgtspējīgu izaugsmi un vērtību saviem klientiem, akcionāriem un kopienām Baltijas valstīs.

 

         Ilona Frīdmane
         Investoru attiecību un ESG vadītāja
         Tālrunis: +37129483327
         E-pasts: investor.relations@citadele.lv

Pielikumi