Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Par SIA “Latvijas vēja parki” valdi
Emitents Latvenergo, AS (213800DJRB539Q1EMW75)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-05-09 16:46:00
Versijas komentārs
Teksts

Pieņemot jaunus profesionālus izaicinājumus, amata pienākumus beigusi pildīt SIA "Latvijas vēja parki" (LVP) līdzšinējā valdes locekle Baiba Zauere un no š.g. 9. maija sāks pildīt valdes locekles pienākumus citā uzņēmumā. LVP valdes priekšsēdētājs Jānis Urtāns pienākumus turpinās veikt kā vienīgais valdes loceklis. Attiecīgi LVP dalībnieku sapulce veikusi izmaiņas LVP statūtos,  samazinot valdes locekļu skaitu uz vienu valdes locekli.

100% AS "Latvenergo" piederošā SIA “Latvijas vēja parki” ir dibināta 2022. gada 22. jūlijā, lai veicinātu Latvijas virzību uz enerģētisko neatkarību un klimatneitralitāti. LVP galvenais uzdevums ir nodrošināt ilgtspējīgu elektroenerģijas ražošanu, attīstot vēja parkus ar jaudu  līdz 800MW Latvijas valstij piederošās meža zemēs.

 

Papildu informācija:
Jānis Irbe
Finanšu un kredītu vadības direktors
Tālrunis: +371 29 453 897
E-pasts: investor.relations@latvenergo.lv

www.latvenergo.lv

Par Latvenergo

Latvenergo koncerns ir viens no lielākajiem enerģijas tirgotājiem Baltijā, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, dabasgāzes tirdzniecību un elektroenerģijas sadales pakalpojuma nodrošināšanu. AS "Latvenergo" vairākus gadus ir atzīta par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu. Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Moody's AS "Latvenergo" ir novērtējusi ar investīciju pakāpes kredītreitingu Baa2/stabils.

Latvenergo koncernā ietilpst mātessabiedrība AS "Latvenergo" (elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošana un tirdzniecība, dabasgāzes tirdzniecība) un meitassabiedrības - AS "Sadales tīkls" (elektroenerģijas sadale), Elektrum Eesti, OÜ (elektroenerģijas un dabasgāzes tirdzniecība Igaunijā), Elektrum Lietuva, UAB (elektroenerģijas un dabazgāzes tirdzniecība Lietuvā), AS "Enerģijas publiskais tirgotājs" (elektroenerģijas obligātā iepirkuma administrēšana), SIA "Liepājas enerģija" (siltumenerģijas ražošana un tirdzniecība Liepājā, elektroenerģijas ražošana) un SIA "Latvijas vēja parki" (vēja parku attīstība Latvijā). Visas AS "Latvenergo" akcijas pieder valstij, un to turētāja ir Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija.

Pielikumi