Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” 2024. gada 22. februāra ārkārtas akcionāru sapulces PRECIZĒTI LĒMUMU PROJEKTI
Emitents Latvijas gāze, AS (097900BGMO0000055872)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-02-08 16:00:23
Versijas komentārs
Teksts

Akciju sabiedrības “Latvijas Gāze”

 1. gada 22. februāra ārkārtas akcionāru sapulces

PRECIZĒTI LĒMUMU PROJEKTI

(ietverot akcionāru izvirzītos 12 padomes locekļu kandidātus uz 11  padomes locekļu vietām un 3 revīzijas komitejas locekļu  kandidātus uz 3 revīzijas komitejas locekļu vietām)

 

 1. Par akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” statūtiem jaunā redakcijā un par centrālā vērtspapīru depozitārija, kurā iegrāmatot akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” akcijas, izvēli

 

 • Apstiprināt akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” statūtus jaunā redakcijā (pielikumā).
 • Noteikt, ka akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” dematerializētās akcijas ir iegrāmatojamas centrālajā vērtspapīru depozitārijā Nasdaq CSD SE, reģistrācijas numurs: 40003242879, juridiskā adrese: Vaļņu iela 1, Rīga, Latvija, LV-1050.
 • Pilnvarot akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” Valdi nepieciešamības gadījumā veikt labojumus, kā arī parakstīt dokumentus un veikt citas darbības, kas nepieciešamas statūtu jaunā redakcijā reģistrēšanai komercreģistrā un Nasdaq CSD SE.

 

 1. Padomes vēlēšanas un atlīdzības noteikšana padomei.

 

 • Ņemot vērā akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” Padomes locekļu Nikolasa Merigo Kuka, Ērika Atvara un Hansa Pētera Florena paziņojumus par Padomes locekļa amata atstāšanu, saskaņā ar Komerclikuma 296. panta devīto daļu atbrīvot no Padomes locekļa amata Oliveru Gīzi, Matiasu Kolenbahu, Jeļenu Mihailovu, Kirilu Seļezņovu, Vitāliju Hatjkovu, Juriju Ivanovu, Juri Savicki, Oļegu Ivanovu.

 

 • Atbilstoši akcionāru iesniegtajiem priekšlikumiem ievēlēt akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” Padomes locekļa amatā uz trīs gadiem, nosakot Padomes pilnvaru termiņa sākumu 2024. gada 22. februārī:
 1. Valentīnu Bļugeru,
 2. Nikolaju Dorofejevu,
 3. Guntaru Reidzānu,
 4. Edgaru Bunci,
 5. Matiasu Kolenbahu,
 6. Oliveru Gīzi,
 7. Kristianu Janzenu
 8. Jeļenu Mihailovu,
 9. Juriju Ivanovu,
 10. Kirilu Seļezņovu,
 11. Vitāliju Hatjkovu
 12. Kirilu Neujminu.

 

 • Noteikt ikmēneša atlīdzību par darbu akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” Padomē Padomes priekšsēdētājam EUR 4 268 apmērā, Padomes priekšsēdētāja vietniekiem EUR 3 557 apmērā un Padomes locekļiem EUR 2 845 apmērā.

 

 1. Revīzijas komitejas vēlēšanas un atlīdzības noteikšana revīzijas komitejai.

 

 • Atbrīvot no akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” revīzijas locekļa amata Antonu Beļevitinu, Anitu Kaņepu un Juri Savicki.

 

 • Atbilstoši akcionāru priekšlikumiem ievēlēt akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” revīzijas komiteju trīs locekļu sastāvā uz trīs gadiem, nosakot pilnvaru termiņa sākumu 2024. gada 22. februāri:

 

 

 1. Antonu Beļevitinu;
 2. Jāni Mežielu;
 3. Marku Maizenbergu.

 

 • Noteikt katram revīzijas komitejas loceklim atalgojumu 10 000 eiro gadā pēc nodokļu nomaksas.

 

Rīgā, 2024. gada 8. februārī

 

Akciju sabiedrības “Latvijas Gāze”

Valdes priekšsēdētājs                                                                             A. Kalvītis

 

Par AS “Latvijas Gāze” 

AS “Latvijas Gāze” ir dibināta 1991. gadā un ir vienanoBaltijas enerģētikas nozares līderiem, kas nodrošina dabasgāzes vairumtirdzniecību un pārdošanu biznesa klientiem Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Somijā. Mājsaimniecību segmentā AS “Latvijas Gāze” ir lielākais un nozīmīgākais dabasgāzes tirgotājs Latvijā. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas NASDAQ Riga biržā kopš 1999. gada 15. februāra, apliecinot augstos standartus attiecībā uz caurspīdīgu pārvaldību, atbildību un rūpēm pret saviem klientiem, investoriem un sabiedrību kopumā.

 

Papildus informācija:

Sandra Joksta

investor.relations@lg.lv; tel. + 371 67 374 369

Pielikumi
PRECIZETS_LEMUMPROJEKTS_akcionaru_sapulce_1_2024_pdf.pdf (137.39 kB)
BALSOŠANAS_VEIDLAPA_akcionaru_sapulce_1_2024.docx (25.33 kB)
LG_STATUTI_PROJEKTS.docx.pdf (267.83 kB)