Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Storent Holdings obligāciju emisijas 4,5 miljonu eiro apmērā pieprasījums būtiski pārsniedz piedāvājumu
Emitents Storent Holdings, SIA (984500D9LC6F3BB9F323)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-10-10 12:11:01
Versijas komentārs
Teksts

Storent Holdings, Latvijā vadošais un viens no lielākajiem būvniecības tehnikas nomas uzņēmumiem Baltijā, paziņo, ka publiskā obligāciju piedāvājuma laikā uzņēmums ir piesaistījis visu piedāvājuma summu – 4 500 000 eiro apmērā ar fiksētu procenta likmi 11%. Kopējais pieprasījums pēc obligācijām bija 7 273 300 eiro no 1325 unikāliem investoriem. Igaunijas investori nodrošināja 56% no kopējā pieprasījuma, Latvijas investori – 32% un Lietuvas investori – 11%.

Andris Pavlovs, Storent grupas līdzdibinātājs un valdes priekšsēdētājs: "Obligāciju emisija pārsniedza parakstīšanās apjomu par 62%, un kopējais parakstījušos investoru skaits pieauga par 43%, salīdzinot ar maijā notikušo obligāciju emisiju. Tas liecina, ka ir liela interese un ticība inovācijām, ko Storent ievieš tirgū. Mēs arī nākotnē turpināsim attīstīt uzņēmumu kā mūsdienīgu nomas uzņēmumu.”

“Ar šo piedāvājumu mēs esam paplašinājuši savu lojālo privāto investoru bāzi, kuri kļuvuši par būtisku Storent stāsta daļu. Mēs vēlamies pateikties visiem investoriem, kas piedalījās piedāvājumā, un augstu vērtējam uzticību, ko izrādīja arī tie investori, kuru rīkojumi netika apmierināti. Mūsu piesaistītais papildu finansējums palīdzēs mums palielināt tempu, ar kādu mēs turpināsim izaugsmi gan ģeogrāfiski, gan esošajos tirgos, palielinot savu tirgus daļu," piebilda Pavlovs.

Kā tika aprakstīts Galīgajos nosacījumos un paziņots vebināra laikā, obligācijas tiek piešķirtas atkarībā no parakstīšanas laika. Agrāk iesniegtie rīkojumi ir pilnībā apmierināti, viens ir apmierināts daļēji, un liela daļa investoru nesaņēma obligācijas, jo tie tika iesniegti parakstīšanās perioda pēdējās dienās. Kopumā 660 ieguldītāji saņēma vismaz vienu obligāciju.

Storent Holdings obligāciju dzēšanas termiņš ir 2025. gada 21. decembris. Procentu likme ir 11%. Norēķini par obligācijām gaidāmi 12. oktobrī. Emisijas laikā emitents neizmantoja savas tiesības iegādāties obligācijas. Storent Holdings pateicas investoriem par aktīvo parakstīšanos uzņēmuma obligācijām.

 

Papildu informācijai:

Baiba Onkele

Storent Holdings finanšu direktore

baiba.onkele@storent.com

www.storent.com

 

Par Storent:

Storent tika dibināts 2008. gadā ar mērķi izveidot efektīvu celtniecības tehnikas nomas uzņēmumu. Tas ir lielākais būviekārtu nomas uzņēmums Latvijā, un tam ir viena no lielākajām tirgus daļām arī Igaunijā un Lietuvā, kā arī izvērsta darbība Somijā un Zviedrijā. Šobrīd Storent pārvalda 26 nomas noliktavas.

Pielikumi