Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS "Augstsprieguma tīkls" informē par uzsāktu tiesvedību
Emitents Augstsprieguma tīkls, AS (64883LC3F12690GATG87)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-10-05 13:04:56
Versijas komentārs
Teksts

Akciju sabiedrība ''Augstsprieguma tīkls'' (AST) ir saņēmusi informāciju, ka Stokholmas Starptautiskajā arbitrāžā uzsākta tiesvedība pret pārvades sistēmas operatoriem, tostarp AST. Tiesvedība saistīta ar to, ka, ievērojot starptautisko sankciju regulējumu, operatori nav veikuši norēķinus. Ņemot vērā  Stokholmas Starptautiskās arbitrāžas noteikumus, šobrīd detalizētāka informācija uzskatāma par konfidenciālu.

 

Par AS Augstsprieguma tīkls

AS Augstsprieguma tīkls (AST) ir Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Tā vīzija ir kļūt par reģiona vadošo pārvades sistēmas operatoru, kas operatīvi un sekmīgi ievieš uz attīstību vērstas izmaiņas. AST pieder dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS “Conexus Baltic Grid” 68,46 % kapitāldaļu.

Papildus informācija:

Līva Jēgere
Komunikācijas daļas vadītāja
Tālr. +371 26151344
E-pasts: liva.jegere@ast.lv

Pielikumi