Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Conexus padome pagarina sadarbību ar līdzšinējo Conexus finanšu direktoru M. Godi
Emitents Augstsprieguma tīkls, AS (64883LC3F12690GATG87)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-10-03 11:29:47
Versijas komentārs
Teksts

AS “Conexus Baltic Grid” padome lēmusi turpināt sadarbību ar līdzšinējo valdes locekli, finanšu direktoru Mārtiņu Godi, ievēlot viņu uz nākamo pilnvaru termiņu līdz 2028. gada 31. decembrim.

Tāpat padome pieņēmusi lēmumu organizēt konkursu uz Conexus valdes locekļa, tehniskā direktora amatu, jo līdzšinējais Conexus tehniskais direktors Gints Freibergs nākamajā pilnvaru termiņā neturpinās darbu valdē.

Tehniskā direktora kandidāta meklēšanai izveidota Nominācijas komisija padomes priekšsēdētāja Ilmāra Šņucina un padomes locekļa Viktora Sentuhovska sastāvā.

Iepriekš Conexus padome jau lēma turpināt sadarbību ar esošo Conexus valdes priekšsēdētāju Uldi Barisu.

 

Par AS Augstsprieguma tīkls

AS Augstsprieguma tīkls (AST) ir Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Tā vīzija ir kļūt par reģiona vadošo pārvades sistēmas operatoru, kas operatīvi un sekmīgi ievieš uz attīstību vērstas izmaiņas. AST pieder dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS “Conexus Baltic Grid” 68,46 % kapitāldaļu.

Pielikumi