Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Izmaiņas AS “Citadele banka” padomē
Emitents Citadele banka, AS (2138009Y59EAR7H1UO97)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-08-30 09:40:25
Versijas komentārs
Teksts

AS “Citadele banka” (Citadele) padomes loceklis Džeimss L. Balsilijs (James L. Balsillie), 2023. gada augustā ir atkāpies no amata un atstāj Citadeles padomi un attiecīgo padomes komitejas amatu. Balsilija kungs pievienojās padomei 2015. gada 20. aprīlī un bija Audita un atbilstības komitejas loceklis.

Johans Akerbloms (Johan Åkerblom), valdes priekšsēdētājs: “Esam pateicīgi Džimam par viņa ilggadējo ieguldījumu Citadelē. Džims kā padomes loceklis bankā darbojās 7 gadus un ir bijis liels atbalsts Citadelei tās veiksmīgajā attīstībā. Novēlām viņam arī turpmākus panākumus.”

Daiga Auzina-Melalksne ir izvirzīta dalībai AS “Citadele banka” padomes sastāvā, pēc attiecīgo regulatora atļauju saņemšanas.

Daiga Auziņa-Melalksne ir valdes locekle ar 20 gadu pieredzi vadošos amatos finanšu pakalpojumu nozarē. Daiga ir Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja (no 2005. gada līdz šim brīdim) un Nasdaq Tallinn valdes locekle (no 2012. gada līdz šim brīdim). Kopš 2012. gada Daiga ir bijusi atbildīga par Nasdaq Baltijas biržu stratēģiju un darbību. Daiga ir Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta ievēlētā valdes locekle (no 2016. gada līdz šim brīdim), Latvijas Tieslietu ministrijas pakļautībā esošās Latvijas Korporatīvās pārvaldības padomes vadītāja (2020. gads — šobrīd), kā arī Riga Business School padomnieku konventa locekle (2021. gads – šobrīd). Daiga ir ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā Latvijas Universitātē, biznesa vadības maģistra grādu Riga Business School un profesionālās padomes locekļa sertifikātu no Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta.

“Esam priecīgi, ka Daiga ir izvēlējusies pievienoties bankas padomei. Viņa būs lielisks papildinājums esošajai vadības komandai, ņemot vērā Daigas plašo profesionālo pieredzi,” saka Johans Akerbloms.

Par Citadeles Grupu

Citadeles misija ir modernizēt finanšu nozari un sniegt privātpersonām un uzņēmējiem visā Baltijā vairāk iespēju. 2023. gada 1. pusgadā Citadele jaunos aizdevumos bija izsniegusi 429 miljonus eiro, kopējam kredītportfelim sasniedzot 2.9 miljardus eiro, un depozītu apjoms veidoja 3.9 miljardus eiro. Līdztekus klasiskajiem bankas pakalpojumiem banka Citadele saviem klientiem piedāvā virkni jaunākās paaudzes finanšu tehnoloģijās bāzētu pakalpojumu, piemēram, mūsdienīgu mobilo lietotni, bezkontakta norēķinus un zibmaksājumus. Citadele pirmā Baltijā privātpersonām sāka piedāvāt iespēju atvērt kontu ar “selfiju”, maksāt ar gredzenu un veikt pārskaitījumus uz mobilā tālruņa numuriem. Banka Citadele ir Grupas mātes uzņēmums Latvijā, un tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

         Ilona Frīdmane
         Investoru attiecību un ESG vadītāja
         Tel.: +371 29483327
         E-pasts: investor.relations@citadele.lv

Pielikumi