Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
"S&P GLOBAL RATINGS" PUBLICĒJUSI FINANŠU ZIŅOJUMU, SAGLABĀJOT AS "AUGSTSPRIEGUMA TĪKLS", KREDĪTREITINGU A- AR STABILU PERSPEKTĪVU
Emitents Augstsprieguma tīkls, AS (64883LC3F12690GATG87)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-08-28 19:15:27
Versijas komentārs
Teksts

Starptautiskā kredītreitingu aģentūra "S&P Global Ratings" (S&P)  publicējusi finanšu ziņojumu, saglabājot Latvijas pārvades sistēmas operatoram AS "Augstsprieguma tīkls" (AST), kredītreitingu A- ar stabilu perspektīvu.

Ar "S&P Global Ratings" finanšu ziņojumu iespējams iepazīties AST mājas lapā: https://www.ast.lv/sites/default/files/editor/RatingsDirect_AugstspriegumaTikls_55891111_Aug-28-2023.pdf


Par AS "Augstsprieguma tīkls"

AST ir Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Tā vīzija ir kļūt par reģiona vadošo pārvades sistēmas operatoru, kas operatīvi un sekmīgi ievieš uz attīstību vērstas izmaiņas. AST pieder dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" 68,46 % kapitāldaļu.

Līva Jēgere
Komunikācijas daļas vadītāja
Tālr. +371 26151344
E-pasts: liva.jegere@ast.lv

Pielikumi