Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Banka Citadele uzsāk stratēģisko alternatīvu izvērtēšanu
Emitents Citadele banka, AS (2138009Y59EAR7H1UO97)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-07-17 09:55:22
Versijas komentārs
Teksts

Banka Citadele pēdējo gadu laikā ir veiksmīgi attīstījusies par modernu banku Baltijā, īstenojot stratēģiju, kas balstīta uz inovatīviem digitālajiem risinājumiem un labāko klientu servisu nozarē. Banka uzskata, ka šobrīd ir pienācis piemērots laiks turpmāko stratēģisko alternatīvu izvērtēšanai, lai palielinātu vērtību bankas akcionāriem un klientiem. Šī stratēģiskā procesa ietvaros banka Citadele izvērtēs visas alternatīvas, kas  pievienotu vērtību bankas akcionāriem un klientiem. Šādi risinājumi varētu ietvert bankas akciju sākotnējo publisko piedāvājumu, kā arī citus iespējamos stratēģiskos darījumus, t.sk. uzņēmumu apvienošanos vai pārdošanu.

Banka Citadele ir piesaistījusi starptautiski atzītus ārējos finanšu konsultantus stratēģisko alternatīvu izvērtēšanā.

Banka nav noteikusi termiņu līdz kuram plānots pabeigt stratēģisko alternatīvu izvērtēšanu, un šobrīd nevar tikt arī prognozēti bankas Citadele stratēģisko alternatīvu izvērtēšanas rezultāti un iznākums. Banka neuzņemas sniegt turpmākus paziņojumus par stratēģisko alternatīvu izvērtēšanu.

Par Citadeles Grupu

Citadeles misija ir modernizēt finanšu nozari un sniegt privātpersonām un uzņēmējiem visā Baltijā vairāk iespēju. Citadelei Baltijā 2022. gadā bija 374 000 aktīvo klientu, jaunos aizdevumos izsniegti 1.2 miljardi eiro, kopējam kredītportfelim sasniedzot 2.9 miljardus, un depozītu apjoms veidoja 3.9 miljardus eiro.

Līdztekus klasiskajiem bankas pakalpojumiem banka Citadele saviem klientiem piedāvā virkni jaunākās paaudzes finanšu tehnoloģijās bāzētu pakalpojumu, piemēram, mūsdienīgu lietotni, bezkontakta norēķinus un zibmaksājumus. Citadele pirmā Baltijā privātpersonām sāka piedāvāt iespēju atvērt kontu ar selfiju, maksāt ar gredzenu un veikt pārskaitījumus uz mobilā tālruņa numuriem.

Banka Citadele ir Grupas mātes uzņēmums Latvijā, un tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

 

         Ilona Frīdmane
         Investoru attiecību un ESG vadītāja
         Tālrunis: +371 29483327
         investor.relations@citadele.lv

Pielikumi