Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS "mogo" (Mogo Latvija) ziņo par izmaiņām akcionāru sastāvā
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-09-13 09:00:53
Versijas komentārs
Teksts

AS "mogo" Latvijas grupa (grupā ietilpst AS "mogo" un AS "Renti") ziņo par izmaiņām akcionāru sastāvā, pārreģistrējot iepriekšējo akcionāru (98% akciju) AS “Mogo Baltics and Caucasus” uz AS “Mogo Eastern Europe”. Izmaiņas saistītas ar AS “mogo” mātes kompānijas “Eleving Group” organizācijas struktūras optimizāciju, kas nekādā veidā neietekmē AS “mogo” darbību.  

 

Par AS “mogo”

AS “mogo” ir daļa no starptautiskas finanšu tehnoloģiju grupas Eleving Group (iepriekš zināma kā Mogo Finance). Mogo Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto nomas pakalpojumus klientiem ērtākajā veidā – tiešsaistē, telefoniski un pie vairāk nekā 210 sadarbības partneriem. Mogo Latvija apkalpo vairāk kā 12 tūkstošus klientu, pārvaldot 38 miljonu eiro lielu produktu portfeli.

 

Par Eleving Group

Eleving Group ir starptautiska finanšu tehnoloģiju uzņēmumu grupa ar plašu pārstāvniecību visā pasaulē. Grupa ir pārstāvēta trīs kontinentos un tās biznesa virzieni ietver transportlīdzekļu un patēriņa finansējuma pakalpojumus. Grupa dibināta 2012. gadā, patlaban darbojas 14 pasaules valstīs. Ar galveno mītnes vietu Latvijā, Eleving Group veic saimniecisko darbību Baltijā un Eiropā, Kaukāza un Centrālāzijas reģionos, kā arī Austrumāfrikā.

Kopš 2020.gada Eleving Group atkārtoti ticis iekļauts finanšu medija "Financial Times" Top 1000 visātrāk augošo uzņēmumu sarakstā. Vairāk: www.eleving.com

 

 

Neringa Plauškiene

Reģionālā finanšu direktore

E-pasts: neringa.plauskiene@eleving.com

 

Pielikumi