Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS „mogo” noslēdz darījumu par līzinga portfeļa cesiju
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-08-05 12:13:17
Versijas komentārs
Teksts

Esošās biznesa attīstības stratēģijas ietvaros AS “mogo” ir noslēgusi iepriekš plānotu līzinga portfeļa pārdošanas darījumu ar nominālvērtību 2.24 miljonu eiro apmērā. Darījuma ietvaros AS “mogo” ir saņēmis  kopējo atlīdzību 2.83 miljonu eiro apmērā.

AS “mogo” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Znotiņš: “Iepriekš veiktie līzinga portfeļa pārdošanas darījumi bankas licencētai meitas sabiedrībai ir pierādījuši sevi kā veiksmīgi un abpusēji izdevīgi. Ir pieņemts lēmums par vēl vienas līzinga portfeļa daļas pārdošanu. Darījumi ir peļņu nesoši un turpina stiprināt uzņēmuma kapitalizāciju, kā arī nodrošina turpmāku attīstību  ārpakalpojumu sniegšanas biznesa līnijai.”

Par AS “mogo”

AS “mogo” ir daļa no starptautiskas finanšu tehnoloģiju grupas Eleving Group (iepriekš zināma kā Mogo Finance). Mogo Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto nomas pakalpojumus klientiem ērtākajā veidā – tiešsaistē, telefoniski un pie vairāk nekā 210 sadarbības partneriem. Mogo Latvija apkalpo vairāk kā 12 tūkstošus klientu, pārvaldot 38 miljonu eiro lielu produktu portfeli.

 

Par Eleving Group

Eleving Group ir starptautiska finanšu tehnoloģiju uzņēmumu grupa ar plašu pārstāvniecību visā pasaulē. Grupa ir pārstāvēta trīs kontinentos un tās biznesa virzieni ietver transportlīdzekļu un patēriņa finansējuma pakalpojumus. Grupa, kas 2012. gadā tika dibināta ar Mogo zīmolu, patlaban darbojas 14 pasaules valstīs.

Ar galveno mītnes vietu Latvijā, Eleving Group veic saimniecisko darbību Baltijā un Eiropā, Kaukāza un Centrālāzijas reģionos, kā arī Austrumāfrikā.

Kopš 2020.gada Eleving Group atkārtoti ticis iekļauts finanšu medija "Financial Times" Top 1000 visātrāk augošo uzņemumu sarakstā. 

 

Vairāk: www.eleving.com

 

Neringa Plauškiene

Reģionālā finanšu direktore

Tālrunis: +371 66900904

E-pasts: neringa.plauskiene@eleving.com

Pielikumi