Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS “mogo” aicina investorus uz virtuālo konferenci
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-02-15 12:58:45
Versijas komentārs
Teksts

AS „mogo” aicina investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 18. februārī plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika). Lai pievienotos vebināram, lūdzu sekojiet instrukcijām zemāk.

Virtuālo konferenci vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs Mogo Finance grupas vadītājs Modestas Sudnius un finanšu direktors Māris Kreics. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču jautājumus būs iespēja uzdot arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros AS “mogo” pārstāvji informēs par obligāciju publisko piedāvājumu, kā arī analizēs 2020. gada 12 mēnešu neauditētos finanšu rezultātus. Pēc prezentācijas tiks sniegtas atbildes uz vebināra dalībnieku jautājumiem.

AS “mogo” jau iepriekš informēja, ka ir sācies obligāciju piedāvājuma periods, kas ilgs no 2021. gada 12. februāra līdz 2021. gada 25. februārim. Publiskais piedāvājums sastāv no divām daļām - jaunu investoru parakstīšanās un apmaiņas piedāvājums esošajiem obligāciju turētājiem.

Ņemot vērā to, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš uz e-pastu: marta.muizniece@nasdaq.com.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā darbību un attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, sniedzot iespēju klausītājiem uzdot jautājumus un saņemt atbildes no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē.

Kā pievienoties?
Lai sekotu līdzi vebināram, Jums būs nepieciešams dators vai mobilā ierīce ar interneta pieslēgumu un austiņas.
Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti: https://attendee.gotowebinar.com/register/7629787575297175823

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

AS “mogo” ir daļa no starptautiskas finanšu tehnoloģiju grupas Mogo Finance. Mogo Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto nomas pakalpojumus klientiem ērtākajā veidā – tiešsaistē, telefoniski un pie vairāk nekā 280 sadarbības partneriem. AS “mogo” Latvijā ir vairāk kā 13 tūkstoši klientu un 26 miljonu eiro liels kredītportfelis 2020.gadā.

Mogo Finance Grupa, ar auto finansēšanu kā vadošo biznesa virzienu, izmeklētos pasaules tirgos sniedz arī alternatīvā finansējuma pakalpojumus. Mogo Finance nodrošina pieejamību finanšu pakalpojumiem īpaši reģionos, kur konvencionālais finanšu sektors neapkalpo visas sabiedrības grupas.  Līdz šim uzņēmums izsniedzis nodrošinātos aizdevumus vairāk kā 650 miljonu eiro apjomā ar produktu portfeli vairāk nekā 202 miljonu eiro apmērā. Plaša ģeogrāfiskā pārstāvniecība un daudzveidīgas ieņēmumu plūsmas piešķir Mogo unikālu mērogu un biznesa attīstības tempu. Mogo Finance izmanto daudzkanālu Fintech pieeju, izmantojot gan savu filiāļu tīklu, gan vairāk kā 2000 partneru lokācijas, kā arī nodrošinot pakalpojumu pieejamību tiešsaistē. Dibināta 2012. gadā ar galveno mītnes vietu Latvijā, Mogo Finance Grupa veic saimniecisko darbību 14 valstīs Baltijā un Eiropā, Kaukāza un Centrālās Āzijas reģionos, kā arī Austrumāfrikā.

Vairāk: www.mogofinance.com

         Vairāk informācijas:
         Māris Kreics
         Mogo Finance Grupas Finanšu direktors
         Tālrunis: +371 26 128 020
         E-pasts: maris.kreics@mogofinance.com
         
         Agita Baltbārde
         Mogo Finance Grupas Globālās Komunikācijas vadītāja
         Tālrunis: +371 29 133 073
         E-pasts: agita.baltbarde@mogofinance.com

Pielikumi