Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS “mogo” obligāciju publiskais piedāvājums tiks uzsākts 12.februārī
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-02-03 14:26:11
Versijas komentārs
Teksts

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) 02.02.2021. apstiprinājusi AS "mogo" obligāciju prospektu publiskā piedāvājuma izteikšanai un to iekļaušanai Baltijas parāda vērtspapīru sarakstā. Kopējā obligāciju nominālvērtība ir 30 000 000 eiro.

AS “mogo” uzsāk obligāciju publiskā piedāvājuma periodu, kas ilgs no 2021. gada 12. februāra līdz 2021. gada 25. februārim. Publiskais piedāvājums sastāv no divām daļām - jaunu investoru parakstīšanās un apmaiņas piedāvājums esošajiem obligāciju turētājiem.

  • Parakstīšanās iespēja uz jaunajām obligācijām tiks piedāvāta gan esošajiem obligāciju turētājiem, gan privātajiem un institucionālajiem investoriem no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.
  • Lai turpinātu sadarbību ar mūsu esošajiem investoriem, apmaiņas darījuma ietvaros visiem esošajiem AS “mogo” obligāciju turētājiem ar ISIN kodiem LV0000801363 un LV0000880029 tiks piedāvāta iespēja apmainīt esošās obligācijas pret jaunajām apmaiņā pret 2% prēmiju, kas tiks izmaksāta kopā ar pirmo obligācijas kupona maksājumu.

Uzņēmums “mogo” Baltijas kapitāla tirgū ir pārstāvēts jau kopš 2014. gada. Divus gadus pēc tā dibināšanas Mogo veiksmīgi noslēdza parāda vērtspapīru emisiju 20 miljonu eiro apmērā, kas tika iekļauta Baltijas regulētajā tirgū. Patlaban Mogo Baltijas kapitāla tirgū ir pārstāvēts ar divām obligāciju emisijām - kopumā 30 miljonu eiro apmērā. Šīs emisijas mērķis ir refinansēt pašreizējās obligācijas.

Katras obligācijas nominālvērtība ir EUR 1 000. Minimālā ieguldījumu summa sākotnējā piedāvājuma laikā ir vismaz viena obligācija. Procentu izmaksa par obligācijām tiks veikta katru mēnesi prospekta noteikumos norādītajos datumos ar gada kupona likmi 11%. Obligāciju termiņš beigsies pēc 3 gadiem, tomēr Mogo ir tiesības priekšlaicīgi izpirkt obligācijas.

Finanšu kapitāla un tirgus komisijā reģistrētās obligāciju emisijas prospekts nosaka garantēto obligāciju programmas EUR 30 000 000 apjomā vispārīgos noteikumus. Obligācijas plānots iekļaut regulētajā tirgū - biržas “Nasdaq Riga” Baltijas obligāciju sarakstā ne vēlāk kā 2021. gada 31. martā. Nodrošinot investoriem ērtu procesu gan pašreizējo obligāciju apmaiņai, gan parakstīšanās iespējai uz jaunajām obligācijām, process tiks īstenots ar Nasdaq Riga Genium INET tirdzniecības sistēmas starpniecību. “Signet Bank, AS” darbojas kā obligāciju emisijas galvenais organizētājs.

AS “mogo” ir daļa no starptautiskas finanšu tehnoloģiju grupas Mogo Finance. Mogo Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto nomas pakalpojumus klientiem ērtākajā veidā – tiešsaistē, telefoniski un pie vairāk nekā 280 sadarbības partneriem. AS “mogo” Latvijā ir vairāk kā 13 tūkstoši klientu un 26 miljonu eiro liels kredītportfelis 2020.gadā.

Mogo Finance Grupa, ar auto finansēšanu kā vadošo biznesa virzienu, izmeklētos pasaules tirgos sniedz arī alternatīvā finansējuma pakalpojumus. Mogo Finance nodrošina pieejamību finanšu pakalpojumiem īpaši reģionos, kur konvencionālais finanšu sektors neapkalpo visas sabiedrības grupas.  Līdz šim uzņēmums izsniedzis nodrošinātos aizdevumus vairāk kā 585 miljonu eiro apjomā ar produktu portfeli vairāk nekā 192 miljonu eiro apmērā. Plaša ģeogrāfiskā pārstāvniecība un daudzveidīgas ieņēmumu plūsmas piešķir Mogo unikālu mērogu un biznesa attīstības tempu. Mogo Finance izmanto daudzkanālu Fintech pieeju, izmantojot gan savu filiāļu tīklu, gan vairāk kā 2000 partneru lokācijas, kā arī nodrošinot

 

pakalpojumu pieejamību tiešsaistē. Dibināta 2012. gadā ar galveno mītnes vietu Latvijā, Mogo Finance Grupa veic saimniecisko darbību 14 valstīs Baltijā un Eiropā, Tuvo Austrumu, Kaukāza un Centrālās Āzijas reģionos, kā arī Austrumāfrikā.

Vairāk: www.mogofinance.com

Vairāk informācijas:

Māris Kreics

Mogo Finance Grupas Finanšu direktors

Tālrunis: +371 26 128 020

E-pasts: maris.kreics@mogofinance.com

 

Agita Baltbārde

Mogo Finance Grupas Globālās Komunikācijas vadītāja

Tālrunis: +371 29 133 073

E-pasts: agita.baltbarde@mogofinance.com

 

 

 

Pielikumi
Mogo_bonds prospectus_26.01.2021.pdf (2136.46 kB)